Exteriérové rolety

Venkovní rolety

Hliníkové

Předokenní, zaomítací, nadokenní, do překladů. Využití pro osazení s viditelným krycím boxem a vodícími lištami pro dodatečnou montáž na stávající budovy nebo pro montáž pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce nebo určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

Screenové

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled. Materiál SCREEN (speciální skelné vlákno pokryté PVC), zabraňuje reflexům světla a při zachování optimálního průhledu ven z místnosti přispívá ke kvalitním podmínkám pro pracovní a životní prostředí. Podle způsobu a hustoty tkaní dokáže SCREEN zadržet až 92 % slunečního tepla, v závislosti na typu clony a barevném odstínu. Ušetřené náklady na klimatizaci se pohybují okolo 40 %.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie  umožňuje plynule regulovat intenzitu světla v interiéru a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru. 

Sítě proti hmyzu

Montujeme několik typů do oken i dveří, pevné, rolovací nebo plisované sítě.  U všech typů sítí proti hmyzu je samozřejmostí lakování všech pevných částí barvami RAL. Dále jsou nabízeny v imitacích dřeva, což umožňuje dokonalé sladění s rámem oken. Síťovina používaná na pevné, posuvné a rolovací sítě je vyrobena ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou. Díky tomuto složení síťovina nereaguje na teplotní výkyvy.

Markýzy

Vhodný způsob zastínění vaší terasy, zimní zahrady, balkonových dveří či výlohy bez jakéhokoliv omezení prostoru pro jejich užívání. Současná kolekce markýz je tvořena systémy, které působí elegantně, minimálně narušují vzhled objektu a současně jsou i při delších variantách výsuvu stabilní a pevné. Markýzu můžete volit podle typu kazety, způsobu instalace, provedení ramen, sklonu nebo možností výsuvného volánu. Všechny markýzy jsou vyráběny přesně na míru.

Pergoly

Místo určené pro setkání s přáteli a relaxaci je v dnešní době stejně důležité jako útulný interiér a bezpečí domova. Pergoly jsou také souhrnně označovány termínem Outdoor Living. Důraz u tohoto výrobku je kladený zejména na funkčnost, design a komfort užívání.

Pergoly jsou určeny nejen jako samostatně stojící prvek do vaší zahrady, ale také k zastínění terasy vašeho bytu. Současně mohou být využívány pro komerční prostory. Pergoly jsou vyráběny v několika variantách, které se navzájem liší způsobem provedení střešní části pergoly nebo možností a způsobem instalace doplňkových prvků (např. bočních screenových rolet). Všechny pergoly jsou vyráběny přesně na míru.

Kostru pergoly tvoří vždy hliníková konstrukce, která je doplněna dle konkrétního typu různými variantami střešního zastínění. Můžete si vybrat hned z několika způsobů zastínění střechy. Nejčastěji jsou pro zajištění ochrany proti slunci a dešti využívány hliníkové lamely s automaticky nastavitelným otáčením o 150°. Průchod slunečních paprsků regulujeme jejich naklápěním. Střešní lamely nabízíme v šířce 160 a 210mm.
 
Další možností je zastínění střechy pomocí baldachýnu. U této varianty lze celou látku shrnout na jednu stranu střechy. To nám umožní užívat si plně slunečních paprsků bez jakéhokoliv omezení. Výběr je možný z široké kolekce materiálů. Nabízíme velmi kvalitní, stálobarevné látky.

Kontaktní formulář

Nabídneme Vám i ostatní Typy stínění:

Plisé Duette Rolety Twintex Silhouette Římská roleta Panelové stěny
Stínění pro zimní zahrady a střešní okna Vertikální žaluzie Záclonové tyče a garnýže
Boční zastineni pergol a přístřešku plachtami včetně vstupu a průhledných oken