Interiérové produkty

Záclony/závěsy

Nabízíme Vám komplexní služby v nabídce interiérových textilií. V naší nabídce naleznete dekorační, potahové a funkční látky značky Adwin.

Veškeré vzorky jsou pro Vás připraveny k vybrání v našem showroomu. Další upřesnění a výběr látek vč. zaměření probíhá u zákazníka v místě realizace.

Navrhneme Vám a ušijeme na zakázku hotové výrobky (záclony, závěsy, úvazy, polštáře, přehozy, římské rolety a další textilní dekorace pro Váš domov).

Služby zahrnují konečnou realizaci vč. odborné instalace vhodných kolejnic, tyčí a garnýží.
Dále nabízíme odborné ošetření vašich záclon a závěsu. Na vyžádání poskytujeme demontáž, čištění a opětovné pověšení Vašich záclon, závěsů.

Garnýže/kolejnice

Podle stylu Vašeho interiéru jsme schopni dodat jakoukoli garnýž dle vašeho výběru.

Kolejnice

Nejčastěji používáme hliníkové či ocelové kolejničkové systémy, protože nejlépe umožňují využít daný prostor. Mohou se vytvarovat pro arkýř i klenbu, jsou vhodné do šikmých oken i pro nepravidelné stěny. Umíme vyrobit kolejnici z jednoho kusu až do délky 7m. Nabízíme různé typy ovládání ( mechanické, elektrické, s časovým spínačem, případně inteligentním motorem, který se ovládá pomocí vypínače, dálkového ovladače popřípadě chytrým telefonem).
Kotvení kolejnice je možné jak do stropu tak i do stěny. Je myšleno i na kolejnice a moduly které jdou zapustit do SDK desky a tím pádem lícuji zároveň se stropem.

 • Informace o výrobku KS
 • Informace o výrobku CKS
 • Informace o výrobku DS
 • Informace o výrobku CS
 • Tyčové garnýže

  Pro stylové interiéry navrhujeme a montujeme klasické dřevěné, kované, nerezové nebo mosazné tyče s různými typy koncovek

  Rolety

  Veškeré roletové systémy nabízené naší firmou vyrábíme a instalujeme přímo na míru našich zákazníků.

  Látkové rolety

  Jedná se o vysoce funkční, léty prověřený, jednoduchý stínicí prvek. Díky široké kolekci látek je vhodný pro všechny styly bydlení. Možnosti využití látkových rolet do oken jsou téměř neomezené. Lze žádat rolety do střešních oken, rolety na balkon nebo pro zastínění kolmých ploch. Standardní textilní rolety jsou určeny do interiéru, nejběžněji klienti využívají rolety do ložnice nebo obývacího pokoje.
  Rolety splní očekávání i nejnáročnějších zákazníků.

  Římské rolety

  Typické pro římské rolety jsou horizontální sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety. Pro dosažení co nejmenšího narušení vzoru u látek s potiskem, doporučujeme tunýlky z přední strany.
  Složená látka zůstává v horní části rolety. Aby římská roleta neomezovala funkčnost oken, je nutné mít dostatečný prostor pro její montáž. Výšku paketu je možné ovlivnit výběrem vhodného způsobu provedení. Při umístění několika rolet vedle sebe působí sestava jako kompaktní celek pomocí sladění laminátových výztuh.
   U římských rolet je často využívána možnost jejich podšívání.

  Z čeho se římská roleta skládá 

  Twintex

  Na látce se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla podobně jako u žaluzií. Šířka jednotlivých pruhů je odvislá od výběru látky. Pokud je instalováno více rolet vedle sebe, docílíme dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí sladění pruhů.

  Z čeho se Twintex skládá:

  Panelové posuvné stěny

  Panelové posuvné stěny se skládají z hliníkového profilu a samotného stínícího materiálu. V nabídce máme dvou až pětidrážkové profily. Počet drážek odpovídá počtu panelů. Celkový počet panelů můžeme navýšit kombinací dvou profilů. Samotné panely jsou k jezdcům uchyceny pomocí suchého zipu nebo pohledové lišty. To umožňuje jejich snadnou výměnu bez nutnosti úpravy horního nosiče. Panely je možné vyrobit z roletových i závěsových látek. Pro náročné klienty, kteří chtějí stínící prvek přizpůsobit stávajícím doplňkům v interiéru, můžeme vyrobit panely z látky dodané zákazníkem nebo zajistit potisk panelů navrženým vzorem. 

  Z čeho se panelová posuvná stěna skládá

  Žaluzie

  Vyrábíme a instalujeme všechny typy horizontálních i vertikálních žaluzií, v mnoha kvalitních barevných odstínech a materiálech. Jsme schopni uspokojit nejen běžné zákazníky s požadavky klasických hliníkových žaluzií, ale také nejnáročnější klientelu s požadavky luxusních výrobků z nejrůznějších materiálů.

  Dřevěné

  Lamely jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně. V kolekci nabízíme více než 100 druhů lamel, různých barevných a povrchových úprav.

  Látkové

  Žaluzie je vhodná zejména na větší okenní sestavy, kde vynikne zajímavé pronikání světla přes látkovou plochu. 

  Plissé

  Plissé je velmi oblíbený elegantní prvek pro moderní řešení vašeho interiéru.  Velmi  flexibilní stínící povrch s možností vyřešit atypické zastínění trojúhelníkových oken, lichoběžníků, pravoúhlých oken i klasických oken, bez ohledu jejich umístění - svislá strana či strop.   

  Plastové

  Lamely jsou vyráběné z kvalitního PVC materiálu, který usnadňuje čištění vertikálních žaluzií. Jsou tedy lehce omyvatelné a hodí se i do prostor, kde je kladen důraz na sterilitu. V nabídce máme i lamely s antibakteriální povrchovou úpravou (vhodné i do zdravotnictví)

  Hliníkové

  Nejběžnější typ interiérového zastínění. Výhodou tohoto materiálu je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem.

  Kontaktní formulář

  Nabídneme Vám i ostatní Typy stínění:

  Plisé Duette Rolety Twintex Silhouette Římská roleta Panelové stěny
  Stínění pro zimní zahrady a střešní okna Vertikální žaluzie Záclonové tyče a garnýže
  Boční zastineni pergol a přístřešku plachtami včetně vstupu a průhledných oken